Whatsapp Destek Hattı +90 505 999 5219

Marka – Patent Uzmanlığı

Markanız için marka bulunması ve markanın konumlandırılması hizmeti.


Marka oluşturma sürecinde, güvenilirlik ilkesi gereği, doğru marka ismi bulmak ve ürün/hizmet ile doğru orantılı marka oluşturmak oldukça önemlidir. Günümüzde markanın, tüketicilerin üzerindeki büyük etkisi vardır. Bu açıdan, marka algısının geldiği noktada, logusu ve ismiyle özdeşleşen, doğru bir marka oluşturmak kilit bir rol oynamaktadır.

Bu doğrultuda yeni bir marka yaratmak, doğru marka ismi bulmak ve alanında deneyimli partner firmalar ile çözüm ortaklığı şeklinde çalışmalar yaparak, işinde profesyonel olan ekiple birlikte hareket edip logo tasarım sürecinin sağlıklı bir şekilde tamamlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Markalarınızı; yalnızca kelime olarak marka isminiz, yalnızca görsel tasarım olarak marka logonuz ya da hem logonuz ve hem de marka isminiz olarak üç farklı şekilde tescil ettirebilirsiniz. Uzman tasarımcı ekibimiz, bu süreçte size en iyi şekilde destek olur ve insanlara olumlu mesajlar veren, hatırda kalan, ürün ve hizmetlerinizle örtüşen, doğru tasarımlarla pozitif bir marka algısı yaratmanızı sağlar.