Whatsapp Destek Hattı +90 505 999 5219


Hibedoktoru, 2014 yılından 2017 yılına kadar kuluçka dönemi yaşamış, sonrasında realitesini ortaya koymuş, güçlü bilgi yorumlama niteliği ve becerisiyle birlikte üreten, ürettiğini yurtdışına ihraç eden firmaların hibe ve teşvikler konusunda mihmandarlığını yapan bir oluşumdur.

 

Hepimizin bildiği gibi ülkemiz tam bir ham madde cennetidir. Üretim yapan ve de ithalatı değil ihracatı hedefleyen, inovasyon yeteneği gelişmiş firmalarımızın her alanda faaliyet göstermesi umudumuzdur. Umudumuz olan müteşebbis ruha sahip firmalarımızın Devlet tarafından ön görülmüş hibe ve teşviklerden faydalanabilmesi söz konusudur.

Hibe ve teşvikler belirli kural ve de süreç takibi gerektirir. Hibe doktoru tam da bu konuda firmaların imdadına yetişir.

Firmanın kimliğini eline alarak, büyüme isteğine en iyi yoldan ulaşmasını sağlar. Danışmanlık doğrultusunda, müessesenin riskini azaltarak büyüme grafiği çizmesini sağlayan Hibedoktoru, iyi bir fizibilite planlamasıyla üreten firmaların yanındadır. 

Hibedoktoru ile büyümek isterseniz,

Hibedoktoru ile Devlet’in hibe ve teşviklerinden maksimum seviyede, gerçeklilik politikasıyla birlikte faydalanmak isterseniz,

Hibedoktoru ile güçlü, kurumsal bir işletme olmak isterseniz,

Umduğunuzdan daha fazlasını alacağınıza emin olabilirsiniz.

Değerlerimiz

Gizlilik

Gerçekçilik

Mevzuat ve bürokrasiyi doğru okuma

Firmaların ihtiyaçları üzerinden değerlendirme yapma

Değişen mevzuatları takip etme

Kalite Politikamız

Bizimle yol alacak olan firmalarımızın öncelikle röntgenini çekiyor, tahlilllerini yaparak elde edilen veriler doğrultusunda doğru teşhisi koyup doğru reçeteyi sunuyoruz.

Reçetemizde, firmaya uygun çözümlerle birlikte işlerini nasıl büyütebileceklerini, öz sermayelerinden en verimli şekilde hibe ve teşvik desteklerle ile nasıl faydalanacaklarını danışanımızın çözüm ortağı olarak belirliyoruz.

Yola çıktığımız firmaların gizli bilgilerini koruyarak, ihtiyaçlarını en doğru yolla karşılamaları için hep devredeyiz. Güncel bütün hibe ve teşvik konularını firmanın uygunluğunu göz önünde bulundurarak takip edip protez bir yapı gibi hizmet vermek, ve firmanın yükselişini sağlamak kalite politikamızdır.

Vizyon & Misyonumuz

Hibedoktoru olarak vizyonumuz, hibe ve teşvik konularının girişimciler tarafından en güncel bilgilerle doğru anlaşılması ve uygulanmasını sağlamaktır.

 

Misyonumuz, hibenin ve teşvik dilinden konuşabilen bir alt birikimle, üreticinin hak ettiği desteklerden tam kapasitede yararlanmasını, KOSGEB’ce konuşmanın öneminin anlaşılmasını sağlamaktır.